
3-10 Days
ΚΛΕΜΑ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ 10mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-11003
1.74€
Ex Tax: 1.74€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΛΕΜΑ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ 10mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10\500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,036kg |
| Μήκος | 116,7mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 10mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 20mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/ PP |
| Ύψος | 14,9mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
